Tüm kadın giyim fırsatları için tıklayın !

19 Haziran 2012 Salı

Valentino Resort 2013 Koleksiyonu Valentino Resort 2013 Koleksiyonu bizlere bu sezonun trendlerinin önümüzdeki sezonda da vazgeçilmezlerimizden olacağının müjdesini veriyor. Çiçek desenlerinin bir hayli geniş yer tuttuğu koleksiyonda renkler oldukça dikkat çekici... Soft renklerin yanı sıra neon renklere de fazlaca yer verilmiş. 1960`ların modasını yansıtan kıyafetleri ile koleksiyon retro trendine de göz kırpıyor. 

 Maskülen detaylar göze çarpıyor. Yüksek bel pantolonlar,şortlar ve erkek ceketlerinde leopar desenler dikkat çekiyor. Bazı pantolonlar neon renkler  bazıları ise dantel ve transparan bluzlar ile kombinlenmiş. Bu kombinler ile koleksiyona feminenlik katıldığını söyleyebiliriz.


Gece elbiselerinde de aynı etkileri görüyoruz. Çiçek ve hayvan desenleri, danteller, neon renkler , kemerler dikkat çeken detaylar. Bazı elbiselere çiçek desenlerinin iğne oyaları ile verilmesi romantik havayı arttırıyor. Bu detay elbiselerin işçiliğini tek kelime ile kusursuz hale getiriyor. Valentino bizlere yine çok konuşulacak muhteşem bir koleksiyon sunuyor.